VPE-0.1 Kiçik Qoruyucu 100 kq Pozisyoner
✧ Giriş
Kiçik, yüngül 100 kq qaynaq pozisioneri portativ qaynaq pozisioneridir, öz çəkisi də yüngüldür, ona görə də qaynaq tələblərinə uyğun olaraq asanlıqla hərəkət etdirə bilərik. Qaynaq gərginliyi də 110V, 220V və 380V və s. kimi xüsusi gərginliklərdə ola bilər.
Fırlanma sürəti düymə ilə tənzimlənir. İşçi qaynaq tələblərinə uyğun olaraq uyğun fırlanma sürətini təyin edə bilər.
Əl ilə qaynaq zamanı fırlanma istiqaməti ayaq pedalı açarı ilə idarə oluna bilər. İşçinin fırlanma istiqamətini dəyişdirməsi daha rahatdır.
1.Standart 2 oxlu dişli əyilmə qaynağı Mövqeləndirici iş parçalarının əyilməsi və fırlanması üçün əsas həlldir.
2. İş masası (360°) və ya əyilə bilər (0-90°), bu da iş parçasının ən yaxşı vəziyyətdə qaynaqlanmasına imkan verir və motorlu fırlanma sürəti VFD nəzarətidir.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | VPE-0.1 |
| Dönmə qabiliyyəti | Maksimum 100 kq |
| Masanın diametri | 400 mm |
| Dönmə mühərriki | 0.18 kVt |
| Dönmə sürəti | 0.4-4 dövr/dəq |
| Əymə mühərriki | Təlimat |
| Əyilmə sürəti | Təlimat |
| Əyilmə bucağı | 0~90° dərəcə |
| Maks. Ekssentrik məsafə | 50 mm |
| Maksimum Cazibə Məsafəsi | 50 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə kabeli 8m |
| Seçimlər | Qaynaq patronu |
| Üfüqi masa | |
| 3 oxlu hidravlik yerləşdirici |
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
1. Tezlik dəyişdiricisi Damfoss markasındandır.
2.Motor Invertek və ya ABB markasındandır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Fırlanma sürəti displeyi, İrəli fırlanma, Tərs fırlanma, Yuxarı əyilmə, Aşağı əyilmə, Elektrik işıqları və Təcili dayanma funksiyalarına malik əl idarəetmə qutusu.
2. Əsas elektrik şkafı, elektrik açarı, işıqlandırma, siqnalizasiya, sıfırlama funksiyaları və təcili dayanma funksiyaları.
3. Dönmə istiqamətini idarə etmək üçün ayaq pedalı.
✧ İstehsalın irəliləyişi
Kiçik, yüngül qaynaq yerləşdiricisi kiçik iş parçaları üçündür, 100 kq-lıq qaynaq yerləşdiricisi motorlu fırlanma və əl ilə əyilmə ilə təchiz olunub, əyilmə sistemi vinti tənzimləmək üçün bir əlli təkərlərlə, dişli çarxı tənzimləmək üçün vintlə təchiz olunub ki, yerləşdirici 0-90 dərəcə əyilmə bucağını əldə etsin. Hətta əyilmə də əl ilə idarə olunan təkərlər vasitəsilə həyata keçirilir, lakin əl vinti və dişli çarxla onu tənzimləmək asandır.
Weldsuccess, orijinal polad lövhələrin alınması və CNC kəsilməsindən qaynaq yerləşdiricisini istehsal edir. IS0 9001:2015 Təsdiqi ilə hər istehsal irəliləyişi ilə keyfiyyətə nəzarət edirik.
✧ Əvvəlki Layihələr









