0-90 dərəcə əyilmə bucağı olan VPE-5 Qaynaq Pozisyoneri
✧ Giriş
1. Motorlu əymə üçün 2 güclü əymə dişlisi olan 5 tonluq yük tutumuna malik qaynaq yerləşdiricisi.
2. Bu, 1500 mm masa diametrinə malik 2 motorlu oxlu qaynaq yerləşdiricisi.
3. İş parçasının qaynaq üçün ən yaxşı vəziyyətə keçməsini təmin etmək üçün masanın 360° fırlanması və 0-90° əyilməsi.
4. Dönmə sürəti rəqəmsal ekrandadır və VFD ilə idarə olunur. Qaynaq tələblərinə uyğun olaraq uzaqdan idarəetmə qutusunda sürət tənzimlənir.
5. Biz həmçinin boru flanşlarının qaynağı üçün qaynaq patronları da təqdim edirik.
6. Sabit hündürlük tipli yerləşdirici, üfüqi fırlanma masası və əl ilə idarə olunan və ya hidravlik 3 oxlu hündürlük tənzimləmə yerləşdiriciləri mövcuddur.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | VPE-5 |
| Dönmə qabiliyyəti | Maksimum 5000 kq |
| Masanın diametri | 1500 mm |
| Dönmə mühərriki | 3 kVt |
| Dönmə sürəti | 0.05-0.5 dövr/dəq |
| Əymə mühərriki | 3 kVt |
| Əyilmə sürəti | 0.14 dövr/dəq |
| Əyilmə bucağı | 0~90°/ 0~120°dərəcə |
| Maks. Ekssentrik məsafə | 200 mm |
| Maksimum Cazibə Məsafəsi | 150 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə kabeli 8m |
| Seçimlər | Qaynaq patronu |
| Üfüqi masa | |
| 3 oxlu hidravlik yerləşdirici |
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
1. Dəyişkən Tezlik Sürücüsü Danfoss / Schneider markasındandır.
2. Dönmə və əymə mühərrikləri Invertek / ABB markasıdır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
Bütün ehtiyat hissələri son istifadəçi yerli bazarında asanlıqla dəyişdirilə bilər.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Fırlanma sürəti ekranı, İrəli fırlanma, Tərs fırlanma, Yuxarı əyilmə, Aşağı əyilmə, Elektrik işıqları və Təcili dayanma funksiyalarına malik uzaqdan idarəetmə qutusu.
2. Elektrik açarı, Elektrik İşıqları, Siqnalizasiya, Sıfırlama funksiyaları və Təcili Dayandırma funksiyaları olan əsas elektrik şkafı.
3. Dönmə istiqamətini idarə etmək üçün ayaq pedalı.
4. Həmçinin, maşın gövdəsi tərəfinə əlavə bir Təcili dayandırma düyməsini əlavə edirik ki, bu da hər hansı bir qəza baş verdikdə işin maşını ilk dəfə dayandıra biləcəyini təmin edəcək.
5. Bütün coAvropa bazarına CE təsdiqi ilə ntrol sistemimiz.
✧ İstehsalın irəliləyişi
İstehsalçı olaraq, WELDSUCCESS, orijinal polad lövhələrin kəsilməsi, qaynaq edilməsi, mexaniki emal edilməsi, qazılması, yığılması, rənglənməsi və son sınaqdan keçirilməsi üçün qaynaq yerləşdiricisi istehsal edir.
Bu yolla, ISO 9001:2015 keyfiyyət idarəetmə sistemimiz çərçivəsində bütün istehsal proseslərinə nəzarət edəcəyik və müştərilərimizin yüksək keyfiyyətli məhsullar almasını təmin edəcəyik.
✧ Əvvəlki Layihələr



