Lincoln AC/DC-1000 Enerji Mənbəyi ilə 4040 Sütunlu Bum
✧ Giriş
1. Qaynaq sütunu bumu külək qülləsi, təzyiq qabları və tankların xaricində və içərisində uzununa tikiş qaynağı və ya girint qaynağı üçün geniş istifadə olunur. Qaynaq rotator sistemimizlə birlikdə istifadə edildikdə avtomatik qaynaq həyata keçiriləcəkdir.
2. Qaynaq yerləşdiriciləri ilə birlikdə istifadə etmək flanşları qaynaq etmək üçün daha rahat olacaq.
3. İş parçalarının uzunluğuna görə, biz həmçinin hərəkətli təkərlər bazası olan sütun bumunu da hazırlayırıq. Beləliklə, uzun uzununa tikiş qaynağı üçün də mövcuddur.
4. Qaynaq sütununun bumuna MIG enerji mənbəyini, SAW enerji mənbəyini və AC/DC tandem enerji mənbəyini də quraşdıra bilərik.
5. Qaynaq sütunu bumu sistemi ikiqat zəncirlə qaldırılır. Zəncir qırıldıqda belə istifadə təhlükəsizliyini təmin etmək üçün yıxılma əleyhinə sistemə malikdir.
6. Avtomatik qaynaq üçün flüks bərpa maşını, qaynaq kamerası monitoru və lazer göstəricisi mövcuddur. İş videosu üçün bizə e-poçt göndərə bilərsiniz.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | MD 4040 C&B |
| Boom ucundakı yük tutumu | 250 kq |
| Şaquli bum səyahəti | 4000 mm |
| Şaquli bum sürəti | 1100 mm/dəq |
| Üfüqi bum səyahəti | 4000 mm |
| Üfüqi boon sürəti | 175-1750 mm/dəq VFD |
| Boom ucu çarpaz sürüşmə | Motorlu 100*100 mm |
| Fırlanma | ±180° Kilidli əl ilə |
| Səyahət yolu | Motorlu səyahət |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə 10 metrlik kabel |
| Rəng | RAL 3003 RED+9005 Black |
| Seçimlər-1 | Lazer göstəricisi |
| Seçimlər -2 | Kamera monitoru |
| Seçimlər-3 | Flux bərpa maşını |
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
Beynəlxalq biznes üçün Weldsuccess, qaynaq sütununun uzun müddət istifadəsini təmin etmək üçün bütün məşhur ehtiyat hissələri markalarından istifadə edir. İllər sonra sıradan çıxan ehtiyat hissələri belə, son istifadəçi ehtiyat hissələrini yerli bazarda asanlıqla əvəz edə bilər.
1. Tezlik dəyişdiricisi Damfoss markasındandır.
2.Motor Invertek və ya ABB markasındandır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Qaynaq məşəlini yuxarı/aşağı, irəli/geri/sağa tənzimləmək üçün çarpaz sürüşmələr, məftil qidalanması, naqil geri, elektrik işıqları və elektrik dayanacağı olan əl idarəetmə qutusu.
2. Əsas elektrik şkafı, elektrik açarı, işıqlandırma, siqnalizasiya, sıfırlama funksiyaları və təcili dayanma funksiyaları.
3. Avtomatik qaynağı həyata keçirmək üçün qaynaq rotatorunu və ya qaynaq yerləşdiricisini sütun bumu ilə də birləşdirə bilərik.
✧ Əvvəlki Layihələr
WELDSUCCESS istehsalçısı olaraq, biz orijinal polad lövhələrdən kəsmə, qaynaq, mexaniki emal, qazma deşikləri, yığma, rəngləmə və son sınaqdan keçirərək qaynaq sütun bumunu istehsal edirik.
Bu yolla, ISO 9001:2015 keyfiyyət idarəetmə sistemimiz çərçivəsində bütün istehsal proseslərinə nəzarət edəcəyik və müştərilərimizin yüksək keyfiyyətli məhsullar almasını təmin edəcəyik.










