Külək Qüllələri üçün Hidravlik 40 T Qaynaq Rotatoru
✧ Giriş
1. Hidravlik qaynaq rotatorları, bir neçə tək boru qaynağı üçün yağ silindri ilə tənzimlənir.
2. Qaynaq rotatorunu arxa qaynaq zamanı simsiz əl idarəetməsi ilə yuxarı/aşağı qaldırma sistemi ilə quraşdırın.
3. Üfüqi tənzimləmə, qaynaq rotatorları da butt qaynağı üçün mövcuddur.
4. Qaynaq rotatorlarını hidravlik domkrat sistemi ilə quraşdırın, lakin yalnız boş fırlanma rejimində fırlanmanı təmin edin.
5. Öz-özünə uyğunlaşdırıcı qaynaq rotatoru və ya ənənəvi qaynaq rotatorları ilə birlikdə istifadə olunur.
6. Hidravlik qaynaq rotatoru, domkrat sistemi ilə, simsiz əl idarəetməsi ilə qaynaq rotatorlarını quraşdırın.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | FT-40 Qaynaq Roliki |
| Yük tutumu | Maksimum 20 ton*2 |
| Tənzimləmə üsulu | Bolt tənzimlənməsi |
| Hidravlik tənzimləmə | Yuxarı/Aşağı |
| Gəmi diametri | 500~4500 mm |
| Motor Gücü | 2*1.5kw |
| Səyahət yolu | Kilidlə əl ilə səyahət |
| Rolikli təkərlər | PU |
| Rolik ölçüsü | Ø400*200 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Simsiz əl qutusu |
| Rəng | Xüsusi |
| Zəmanət | Bir il |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
✧ Xüsusiyyət
1. Hər iki hissədə pulsuz çoxölçülü tənzimləmə imkanı var.
2. Tənzimləmə işi daha çevikdir və müxtəlif növ qaynaq tikişi vəziyyətinə daha yaxşı uyğunlaşa bilər.
3. Hidravlik V-təkər qüllənin ox hərəkətini asanlaşdırır.
4. Nazik divar qalınlığı və böyük boru diametri istehsalı üçün iş səmərəliliyini xeyli artıra bilər.
5. Hidravlik Uyğun Rotator, effektiv idarəetməyə malik hidravlik iş stansiyası olan 3D tənzimlənən sürüşmə rotatorundan ibarətdir.
6. Rotator bazası, müəyyən bir müddət ərzində əyriliyin baş verməməsini təmin etmək üçün daha yüksək möhkəmliyə malik qaynaqlanmış lövhədən hazırlanmışdır.
7. Rotator bazası və qazma rulonun dəqiq fırlanmasını təmin etmək üçün quraşdırılmış bir prosesdir.
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
1. Dəyişkən Tezlik Sürücüsü Danfoss / Schneider markasındandır.
2. Dönmə və əymə mühərrikləri Invertek / ABB markasıdır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
Bütün ehtiyat hissələri son istifadəçi yerli bazarında asanlıqla dəyişdirilə bilər.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Fırlanma sürəti ekranı, İrəli fırlanma, Tərs fırlanma, Yuxarı əyilmə, Aşağı əyilmə, Elektrik işıqları və Təcili dayanma funksiyalarına malik uzaqdan idarəetmə qutusu.
2. Elektrik açarı, Elektrik İşıqları, Siqnalizasiya, Sıfırlama funksiyaları və Təcili Dayandırma funksiyaları olan əsas elektrik şkafı.
3. Dönmə istiqamətini idarə etmək üçün ayaq pedalı.
4. Həmçinin, maşın gövdəsi tərəfinə əlavə bir Təcili dayandırma düyməsini əlavə edirik ki, bu da hər hansı bir qəza baş verdikdə işin maşını ilk dəfə dayandıra biləcəyini təmin edəcək.
5. Bütün coAvropa bazarına CE təsdiqi ilə ntrol sistemimiz.
✧ Əvvəlki Layihələr











