Boru Butt Qaynaq üçün Adi Hidravlik Uyğun Qaynaq Rotatoru 100T
✧ Giriş
1.Fit Up Welding Rotator, uyğun qaynaq rotatoru və fırlanma qaynaq montajı üçün istifadə olunan bir növ fırlanan qaynaq texnikasıdır.
2. Bolt tənzimlənməsi ilə təchiz olunub, bu da boruların qaynaqlanması üçün əlverişli edir.
3. Maksimum tutum 40T-ə çata bilər və simsiz/uzaqdan idarəetmə qutusu ilə təchiz olunmuşdur ki, bu da onu işləməyi daha rahat edir.
4.Bu Fit Up Welding Rotator dəqiq qaynaq prosesi üçün nəzərdə tutulmuşdur, istifadəsi asandır və müxtəlif qaynaq tələblərinə dəqiq şəkildə uyğunlaşdırıla bilər.
5. Yüksək dəqiqlik və sabitliyə, eləcə də əla qaynaq performansına malikdir. Qaynaq prosesində təhlükəsizliyi təmin etmək üçün təhlükəsizlik cihazları ilə də təchiz olunub.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | FT-100 Qaynaq Roliki |
| Yük tutumu | Maksimum 50 ton*2 |
| Tənzimləmə üsulu | Bolt tənzimlənməsi |
| Hidravlik tənzimləmə | Yuxarı/Aşağı |
| Gəmi diametri | 800~5000 mm |
| Motor Gücü | 2*2.22kVt |
| Səyahət yolu | Kilidlə əl ilə səyahət |
| Rolikli təkərlər | PU |
| Rolik ölçüsü | Ø500*300 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Simsiz əl qutusu |
| Rəng | Xüsusi |
| Zəmanət | Bir il |
✧ Xüsusiyyət
1. Hər iki hissədə pulsuz çoxölçülü tənzimləmə qabiliyyəti var
2. Tənzimləmə işi daha çevikdir və müxtəlif növ qaynaq tikişi vəziyyətinə daha yaxşı uyğunlaşa bilər
3. Hidravlik V-təkər qüllənin ox hərəkətini asanlaşdırır
4. Nazik divar qalınlığı və böyük diametrli boru istehsalı üçün iş səmərəliliyini xeyli artıra bilər
5. Hidravlik Uyğun Rotator, effektiv idarəetməyə malik hidravlik iş stansiyası olan 3D tənzimlənən sürüşmə rotatorundan ibarətdir
6. Rotator bazası, müəyyən bir müddət ərzində əyriliyin baş verməməsini təmin etmək üçün daha yüksək möhkəmliyə malik qaynaqlı lövhədən hazırlanmışdır
7. Rotator bazası və qazma, rulonun dəqiq fırlanmasını təmin etmək üçün quraşdırılmış bir prosesdir
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
1. Dəyişkən Tezlik Sürücüsü Danfoss / Schneider markasındandır.
2. Dönmə və əymə mühərrikləri Invertek / ABB markasıdır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
Bütün ehtiyat hissələri son istifadəçi yerli bazarında asanlıqla dəyişdirilə bilər.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Fırlanma sürəti ekranı, İrəli fırlanma, Tərs fırlanma, Yuxarı əyilmə, Aşağı əyilmə, Elektrik işıqları və Təcili dayanma funksiyalarına malik uzaqdan idarəetmə qutusu.
2. Elektrik açarı, Elektrik İşıqları, Siqnalizasiya, Sıfırlama funksiyaları və Təcili Dayandırma funksiyaları olan əsas elektrik şkafı.
3. Dönmə istiqamətini idarə etmək üçün ayaq pedalı.
4. Həmçinin, maşın gövdəsi tərəfinə əlavə bir Təcili dayandırma düyməsini əlavə edirik ki, bu da hər hansı bir qəza baş verdikdə işin maşını ilk dəfə dayandıra biləcəyini təmin edəcək.
5. Bütün coAvropa bazarına CE təsdiqi ilə ntrol sistemimiz.
✧ Əvvəlki Layihələr











