VPE-1 Qaynaq Pozisyoneri
✧ Giriş
1.Standart 2 oxlu dişli əyilmə qaynağı Mövqeləndirici iş parçalarının əyilməsi və fırlanması üçün əsas həlldir.
2. İş masası fırlana (360°) və ya əyilə (0-90°) bilər ki, bu da iş parçasının ən yaxşı vəziyyətdə qaynaqlanmasına imkan verir və motorlu fırlanma sürəti VFD nəzarətidir.
3. Qaynaq zamanı fırlanma sürətini tələblərimizə uyğun olaraq da tənzimləyə bilərik. Fırlanma sürəti uzaqdan idarəetmə qutusunda rəqəmsal şəkildə göstəriləcək.
4. Boru diametri fərqinə görə, borunu tutmaq üçün 3 çənə patronu da quraşdıra bilər.
5. Sabit hündürlük pozisioneri, üfüqi fırlanma masası, əl ilə idarə olunan və ya hidravlik 3 oxlu hündürlük tənzimləmə pozisionerləri hamısı Weldsuccess Ltd.-dən əldə edilə bilər.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | VPE-1 |
| Dönmə qabiliyyəti | Maksimum 1000 kq |
| Masanın diametri | 1000 mm |
| Dönmə mühərriki | 0.75 kVt |
| Dönmə sürəti | 0.05-0.5 dövr/dəq |
| Əymə mühərriki | 1.1 kVt |
| Əyilmə sürəti | 0.67 dövr/dəq |
| Əyilmə bucağı | 0~90°/ 0~120°dərəcə |
| Maks. Ekssentrik məsafə | 150 mm |
| Maksimum Cazibə Məsafəsi | 100 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə kabeli 8m |
| Seçimlər | Qaynaq patronu |
| Üfüqi masa | |
| 3 oxlu hidravlik yerləşdirici |
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
Beynəlxalq biznes üçün Weldsuccess, qaynaq rotatorlarının uzun müddət istifadəsini təmin etmək üçün bütün məşhur ehtiyat hissələri markasından istifadə edir. İllər sonra sıradan çıxan ehtiyat hissələri belə, son istifadəçi ehtiyat hissələrini yerli bazarda asanlıqla əvəz edə bilər.
1. Tezlik dəyişdiricisi Damfoss markasındandır.
2.Motor Invertek və ya ABB markasındandır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Fırlanma sürəti displeyi, İrəli fırlanma, Tərs fırlanma, Yuxarı əyilmə, Aşağı əyilmə, Elektrik işıqları və Təcili dayanma funksiyalarına malik əl idarəetmə qutusu.
2. Əsas elektrik şkafı, elektrik açarı, işıqlandırma, siqnalizasiya, sıfırlama funksiyaları və təcili dayanma funksiyaları.
3. Dönmə istiqamətini idarə etmək üçün ayaq pedalı.
✧ İstehsalın irəliləyişi
İstehsalçı olaraq, WELDSUCCESS, orijinal polad lövhələrin kəsilməsi, qaynaq edilməsi, mexaniki emal edilməsi, qazılması, yığılması, rənglənməsi və son sınaqdan keçirilməsi üçün qaynaq yerləşdiricisi istehsal edir.
Bu yolla, ISO 9001:2015 keyfiyyət idarəetmə sistemimiz çərçivəsində bütün istehsal proseslərinə nəzarət edəcəyik və müştərilərimizin yüksək keyfiyyətli məhsullar almasını təmin edəcəyik.
✧ Əvvəlki Layihələr



