300T Ağır Yüklü Boru Qaynaq Rollerləri Bolt Tənzimləməli Rotator Stendləri
✧ Giriş
1.Konvensional rotator mühərrikli bir sürücülü rotator blokundan, bir boş dayanmayan fırlanma blokundan, polad çərçivə bazasından və elektrik idarəetmə sistemindən ibarətdir.
2. Bütün sürücü və boş idarəetmə qurğusu PU materiallı diyircəkli təkərlərlə təchiz olunmuşdur, uzun müddət istifadə müddətini təmin edəcəkdir.
3. Xüsusi istək üçün polad materialdan hazırlanmış diyircəkli təkərlər mövcuddur.
4. Bütün PU təkərləri və ya Polad təkərlər bazada 12.9 dərəcəli boltlarla sabitlənəcəkdir.
5. İrəli Dönmə, Tərs Dönmə, Dönmə sürəti ekranı, Fasilə, E-stop və Sıfırlama funksiyalarına malik uzaqdan idarəetmə qutusu.
6. Bu ağır qaynaq silindrləri üçün simsiz əl idarəetmə qutusunu 30 metr məsafəli siqnal qəbuledicisində də təmin edirik.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | CR-300 Qaynaq Roliki |
| Dönmə qabiliyyəti | Maksimum 300 ton |
| Yükləmə Tutumu-Drive | Maksimum 150 ton |
| Yükləmə Tutumu-Boş | Maksimum 150 ton |
| Gəmi ölçüsü | 1000~6000 mm |
| Tənzimləmə üsulu | Bolt tənzimlənməsi |
| Motorun fırlanma gücü | 2*5.5 KVt |
| Dönmə sürəti | 100-1000 mm/dəq |
| Sürət nəzarəti | Dəyişkən tezlik sürücüsü |
| Rolikli təkərlər | Polad Material |
| Rolik ölçüsü | Ø700*300 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə kabeli 15 metr |
| Rəng | Xüsusi |
| Zəmanət | Bir il |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
✧ Xüsusiyyət
1. Boru qaynaq diyircəkləri məhsulu aşağıdakı müxtəlif seriyalara malikdir, məsələn, öz-özünə uyğunlaşdırma, tənzimlənən, nəqliyyat vasitəsi, əyilmə və sürüşməyə qarşı növlər.
2. Seriyalı ənənəvi boru qaynaq diyircəkləri stendi, ayrılmış vida dəlikləri və ya qurğuşun vidası vasitəsilə diyircəklərin mərkəz məsafəsini tənzimləməklə müxtəlif diametrli işlərə uyğunlaşa bilir.
3. Müxtəlif tətbiqlərdən asılı olaraq, diyircəkli səth üç növə malikdir: PU/REZİN/POLAD TƏKƏR.
4. Boru qaynaq rulonları əsasən boru qaynağı, çən rulonlarının cilalanması, fırlanan rulonların rənglənməsi və silindrik rulon qabığının fırlanan rulonlarının yığılması üçün istifadə olunur.
5. Boru qaynağı fırlanan diyircəkli maşın digər avadanlıqlarla birgə idarə edə bilər.
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
1. Dəyişkən Tezlik Sürücüsü Danfoss / Schneider markasındandır.
2. Dönmə və əymə mühərrikləri Invertek / ABB markasıdır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
Bütün ehtiyat hissələri son istifadəçi yerli bazarında asanlıqla dəyişdirilə bilər.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Fırlanma sürəti ekranı, İrəli fırlanma, Tərs fırlanma, Yuxarı əyilmə, Aşağı əyilmə, Elektrik işıqları və Təcili dayanma funksiyalarına malik uzaqdan idarəetmə qutusu.
2. Elektrik açarı, Elektrik İşıqları, Siqnalizasiya, Sıfırlama funksiyaları və Təcili Dayandırma funksiyaları olan əsas elektrik şkafı.
3. Dönmə istiqamətini idarə etmək üçün ayaq pedalı.
4. Həmçinin, maşın gövdəsi tərəfinə əlavə bir Təcili dayandırma düyməsini əlavə edirik ki, bu da hər hansı bir qəza baş verdikdə işin maşını ilk dəfə dayandıra biləcəyini təmin edəcək.
5. Bütün coAvropa bazarına CE təsdiqi ilə ntrol sistemimiz.
✧ Əvvəlki Layihələr











