CR-40 Bolt tənzimləmə Boru Qaynaq Rollerləri
✧ Giriş
1. Bir sürücü və bir boş idarəetmə mexanizmi birlikdə qablaşdırılıb.
2. Uzaqdan əl idarəetməsi və ayaq pedalı idarəetməsi.
3. Müxtəlif diametrli damarlar üçün bolt tənzimlənməsi.
4. İdarə olunan hissənin pilləsiz tənzimlənən sürəti.
5. Rəqəmsal oxumada ötürücünün fırlanma sürəti.
6. Schneider-dən ən yüksək səviyyəli elektron komponentlər.
Orijinal istehsalçıdan 7.100% yeni
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | CR-40 Qaynaq Roliki |
| Dönmə qabiliyyəti | Maksimum 40 ton |
| Yükləmə Tutumu-Drive | Maksimum 20 ton |
| Yükləmə Tutumu-Boş | Maksimum 20 ton |
| Gəmi ölçüsü | 500~4500 mm |
| Tənzimləmə üsulu | Bolt tənzimlənməsi |
| Motorun fırlanma gücü | 2*1.5 KVt |
| Dönmə sürəti | 100-1000 mm/dəq |
| Sürət nəzarəti | Dəyişkən tezlik sürücüsü |
| Rolikli təkərlər | Polad Material |
| Rolik ölçüsü | Ø500*200 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə kabeli 15 metr |
| Rəng | Xüsusi |
| Zəmanət | Bir il |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
✧ Xüsusiyyət
1. Tənzimlənən diyircək mövqeyi, əsas gövdə arasında diyircəklərin tənzimlənməsində çox faydalıdır, beləliklə, fərqli diametrli diyircəklər başqa ölçülü boru diyircəyi almadan eyni diyircəklər üzərində tənzimlənə bilər.
2. Boruların çəkisinin asılı olduğu çərçivənin yük qabiliyyətinin sınaqdan keçirilməsi üçün sərt gövdə üzərində gərginlik təhlili aparılmışdır.
3. Poliuretan diyircəkləri ağırlığa davamlı olduğundan və yayma zamanı boruların səthinin cızılmaqdan qoruya bildiyindən bu məhsulda poliuretan diyircəklərdən istifadə olunur.
4. Poliuretan diyircəklərini əsas çərçivəyə sancmaq üçün sancaq mexanizmindən istifadə olunur.
5. Tənzimlənən dayaq, borunun qaynaq ehtiyacına və tələbinə, eləcə də qaynaqçının rahatlıq səviyyəsinə uyğun olaraq Sərt Çərçivənin hündürlüyünü tənzimləmək üçün istifadə olunur ki, maksimum sabitlik təmin edilsin.
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
1. Dəyişkən Tezlik Sürücüsü Danfoss / Schneider markasındandır.
2. Dönmə və əymə mühərrikləri Invertek / ABB markasıdır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
Bütün ehtiyat hissələri son istifadəçi yerli bazarında asanlıqla dəyişdirilə bilər.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Fırlanma sürəti ekranı, İrəli fırlanma, Tərs fırlanma, Yuxarı əyilmə, Aşağı əyilmə, Elektrik işıqları və Təcili dayanma funksiyalarına malik uzaqdan idarəetmə qutusu.
2. Elektrik açarı, Elektrik İşıqları, Siqnalizasiya, Sıfırlama funksiyaları və Təcili Dayandırma funksiyaları olan əsas elektrik şkafı.
3. Dönmə istiqamətini idarə etmək üçün ayaq pedalı.
4. Həmçinin, maşın gövdəsi tərəfinə əlavə bir Təcili dayandırma düyməsini əlavə edirik ki, bu da hər hansı bir qəza baş verdikdə işin maşını ilk dəfə dayandıra biləcəyini təmin edəcək.
5. Bütün coAvropa bazarına CE təsdiqi ilə ntrol sistemimiz.
✧ Əvvəlki Layihələr










