L Tip Seriyası Avtomatik Pozisyoner
✧ Giriş
1.L Tipli qaynaq yerləşdiricisi iş parçalarının fırlanması üçün əsas həlldir.
2. İş masası fırlana bilər (360°-də) və sola və ya sağa çevrilə bilər ki, bu da iş parçasının ən yaxşı vəziyyətdə qaynaqlanmasına imkan verir və motorlu fırlanma sürəti VFD nəzarətidir.
3. Qaynaq zamanı fırlanma sürətini tələblərimizə uyğun olaraq da tənzimləyə bilərik. Fırlanma sürəti uzaqdan idarəetmə qutusunda rəqəmsal şəkildə göstəriləcək.
4. Boru diametri fərqinə görə, borunu tutmaq üçün 3 çənə patronu da quraşdıra bilər.
5. Sabit hündürlük pozisioneri, üfüqi fırlanma masası, əl ilə idarə olunan və ya hidravlik 3 oxlu hündürlük tənzimləmə pozisionerləri hamısı Weldsuccess Ltd.-dən əldə edilə bilər.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | L-06-dan L-200-ə |
| Dönmə qabiliyyəti | Maksimum 600 kq / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T |
| Masanın diametri | 1000 mm ~ 2000 mm |
| Dönmə mühərriki | 0.75 kVt ~ 7.5 kVt |
| Dönmə sürəti | 0.1~1 / 0.05-0.5 dövr/dəq |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə kabeli 8m |
| Seçimlər | Şaquli başlıq yerləşdiricisi |
| 2 oxlu qaynaq yerləşdiricisi | |
| 3 oxlu hidravlik yerləşdirici |
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
Weldsuccess avadanlıqların keyfiyyətini təmin etmək üçün bütün məşhur marka ehtiyat hissələrindən istifadə edir. Xüsusilə beynəlxalq biznes üçün, təcili qəza baş verərsə, son istifadəçinin ehtiyat hissələrini yerli bazarda dəyişdirə biləcəyinə əminik.
1. Maşın VFD tezlik dəyişdiricisini Schneider və ya Danfoss edəcəyik.
2. Qaynaq yerləşdirmə motoru məşhur ABB və ya Invertek markasındandır.
3. Elektrik elementləri və röle hamısı Schneider-dir.
✧ İdarəetmə Sistemi
1.L Tipli qaynaq yerləşdiricisi bəzən robotla birlikdə işləyən lmürəkkəblik. Bu şəkildə, weldsuccess iş dəqiqliyini təmin etmək üçün RV ötürücü qutularından istifadə edəcək.
2. Normalda bir uzaqdan idarəetmə qutusu olan qaynaq yerləşdiricisi. Maşının fırlanma sürətini, fırlanma istiqamətini və qaynaq maşınının əyilmə istiqamətini tənzimləyə bilər.
3. İstifadə təhlükəsizliyini təmin etmək üçün E-stop düyməsinə malik bütün idarəetmə sistemi.
✧ Əvvəlki Layihələr
1.L tipli yerləşdirici işləmə əlaqəsi, tam avtomatik işləmə üçün robot sistemi ilə ən səmərəli sistemdir. Biz bu sistemi ekskavator şüa qaynağı üçün dizayn edirik.
2.Həmçinin, bütün istiqamətlərdə fırlanma üçün ümumi idarəetmə sisteminə malik L tipli qaynaq yerləşdiricisi və işçinin ən yaxşı qaynaq mövqeyini əldə etməsinə kömək edir.








