AHVPE-1 Hündürlük Tənzimləmə Qaynaq Pozisyoneri
✧ Giriş
Hündürlüyün tənzimlənməsi 2 oxlu dişli əyilmə qaynağı Pozisyoner iş parçalarının əyilməsi və fırlanması üçün əsas həlldir. Müxtəlif ölçülü iş parçalarına görə mərkəz hündürlüyünü tənzimləyə bilər.
İş masası (360°) və ya əyilə bilər (0-90°), bu da iş parçasının ən yaxşı vəziyyətdə qaynaqlanmasına imkan verir və motorlu fırlanma sürəti VFD nəzarətidir.
Emalatxanamızın istehsalı zamanı bəzən daha böyük ölçülü iş parçaları olur, bu zaman daha yüksək mərkəz hündürlüyünə malik qaynaq yerləşdiricisinə ehtiyacımız olacaq. Daha sonra hündürlük tənzimlənən qaynaq yerləşdiricisi faydalı olacaq. Hündürlüyü əl ilə boltla tənzimləyə bilər. Müştəri yerləşdiricinin hündürlüyünü müxtəlif iş parçalarına uyğun olaraq tənzimləyə bilər.
Hündürlüyü tənzimləyən qaynaq yerləşdiricisi əslində 3 oxludur, biri fırlanma üçündür və sürəti tənzimlənir. Biri əyilmə üçündür, əyilmə bucağı maksimum 0-135 dərəcə ola bilər. Sonuncu ox şaquli hündürlüyü tənzimləmək üçündür.
Qaynaq zamanı masanın fırlanma sürəti tənzimlənir, ehtiyac duyduğumuz qədər yavaş və ya daha sürətli tənzimləyə bilərik. Dönmə istiqaməti də ayaq pedalı ilə idarə oluna bilər ki, bu da qaynaq zamanı işçilər üçün daha rahatdır.
Müxtəlif boru diametrləri üçün üç çənə birləşdirici qaynaq patronu da mövcuddur, Weldsuccess qaynaq patronlarını çatdırılmadan əvvəl quraşdıracaq. Son istifadəçi yükü aldıqda, onu birbaşa istifadə edə bilər.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | AHVPE-1 |
| Dönmə qabiliyyəti | Maksimum 1000 kq |
| Masanın diametri | 1000 mm |
| Mərkəzi hündürlüyün tənzimlənməsi | Bolt / Hidravlik əl ilə |
| Dönmə mühərriki | 0.75 kVt |
| Dönmə sürəti | 0.05-0.5 dövr/dəq |
| Əymə mühərriki | 1.1 kVt |
| Əyilmə sürəti | 0.67 dövr/dəq |
| Əyilmə bucağı | 0~90°/ 0~120°dərəcə |
| Maks. Ekssentrik məsafə | 150 mm |
| Maksimum Cazibə Məsafəsi | 100 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə kabeli 8m |
| Seçimlər | Qaynaq patronu |
| Üfüqi masa | |
| 3 oxlu hidravlik yerləşdirici |
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
Beynəlxalq biznes üçün Weldsuccess, qaynaq rotatorlarının uzun müddət istifadəsini təmin etmək üçün bütün məşhur ehtiyat hissələri markasından istifadə edir. İllər sonra sıradan çıxan ehtiyat hissələri belə, son istifadəçi ehtiyat hissələrini yerli bazarda asanlıqla əvəz edə bilər.
1. Tezlik dəyişdiricisi Damfoss markasındandır.
2.Motor Invertek və ya ABB markasındandır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Normalda əl idarəetmə qutusu və ayaq açarı olan qaynaq yerləşdiricisi.
2. Bir əlli qutu ilə işçi İrəli Dönmə, Tərs Dönmə, Təcili Dayandırma funksiyalarını idarə edə bilər, həmçinin fırlanma sürəti ekranına və güc işıqlarına sahib ola bilər.
3. Bütün qaynaq yerləşdirici elektrik şkafı Weldsuccess Ltd şirkətinin özü tərəfindən istehsal olunub. Əsas elektrik elementləri hamısı Schneider şirkətindəndir.
4. Bəzən qaynaq yerləşdiricisini PLC idarəetmə və RV ötürücü qutuları ilə etdik, bunlar da robotla birlikdə işləyə bilər.
✧ İstehsalın irəliləyişi
İstehsalçı olaraq, WELDSUCCESS, orijinal polad lövhələrdən kəsmə, qaynaq, mexaniki emal, qazma deşikləri, yığma, rəngləmə və son sınaqdan keçirmə proseslərini həyata keçirən qaynaq rotatorları istehsal edir.
Bu yolla, ISO 9001:2015 keyfiyyət idarəetmə sistemimiz çərçivəsində bütün istehsal proseslərinə nəzarət edəcəyik və müştərilərimizin yüksək keyfiyyətli məhsullar almasını təmin edəcəyik.
✧ Əvvəlki Layihələr








