Kamera Monitoru və Lazer Göstəricisi ilə 3030 Sütunlu Bum
✧ Giriş
Təzyiqli qablar, külək qülləsi və neft çənlərinin tikiş qaynağı üçün qaynaq sütunlu bum manipulyatoru. Weldsuccess Ltd, Çin və ya Lincoln ABŞ-da inteqrasiya olunmuş orijinal mişar güc mənbəyi ilə tam qaynaq sütunlu bumu təmin edir. Enerji mənbəyi NA-3, NA-5 və Max-10 və ya Max-19 kontrolleri ilə Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 və Lincoln AC / DC – 1000 tək naqilli və ya tandem naqilləri ola bilər.
Lazer göstəricisi, kamera monitoru və flux bərpa sistemi üçün əlavə ehtiyat hissələri ilə təchiz olunmuş sütun bumu. Tam qaynaq sistemi çənlərin içərisində və xaricində tikiş qaynağını daha asan edəcək.
1. Qaynaq sütunu bumu külək qülləsi, təzyiq qabları və tankların xaricində və içərisində uzununa tikiş qaynağı və ya girint qaynağı üçün geniş istifadə olunur. Qaynaq rotator sistemimizlə birlikdə istifadə edildikdə avtomatik qaynaq həyata keçiriləcəkdir.
2. Qaynaq yerləşdiriciləri ilə birlikdə istifadə etmək flanşları qaynaq etmək üçün daha rahat olacaq.
3. İş parçalarının uzunluğuna görə, biz həmçinin hərəkətli təkərlər bazası olan sütun bumunu da hazırlayırıq. Beləliklə, uzun uzununa tikiş qaynağı üçün də mövcuddur.
4. Qaynaq sütununun bumuna MIG enerji mənbəyini, SAW enerji mənbəyini və AC/DC tandem enerji mənbəyini də quraşdıra bilərik.
5. Qaynaq sütunu bumu sistemi ikiqat zəncirlə qaldırılır. Zəncir qırıldıqda belə istifadə təhlükəsizliyini təmin etmək üçün yıxılma əleyhinə sistemə malikdir.
6. Avtomatik qaynaq üçün flüks bərpa maşını, qaynaq kamerası monitoru və lazer göstəricisi mövcuddur. İş videosu üçün bizə e-poçt göndərə bilərsiniz.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | MD 3030 C&B |
| Boom ucundakı yük tutumu | 250 kq |
| Şaquli bum səyahəti | 3000 mm |
| Şaquli bum sürəti | 1100 mm/dəq |
| Üfüqi bum səyahəti | 3000 mm |
| Üfüqi boon sürəti | 175-1750 mm/dəq VFD |
| Boom ucu çarpaz sürüşmə | Motorlu 150*150 mm |
| Fırlanma | ±180° Kilidli əl ilə |
| Səyahət yolu | Motorlu səyahət |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə 10 metrlik kabel |
| Rəng | RAL 3003 RED+9005 Black |
| Seçimlər-1 | Lazer göstəricisi |
| Seçimlər -2 | Kamera monitoru |
| Seçimlər-3 | Flux bərpa maşını |
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
1. Sütunlu lift əyləc motoru və bum dəyişkən tezlikli motor tam CE təsdiqi ilə Invertek şirkətindəndir.
2. Dəyişkən Tezlik Sürücüsü həm CE, həm də UL təsdiqinə malik Schneider və ya Danfoss-dandır.
3. Bütün qaynaq sütununun ehtiyat hissələri bir neçə il sonra son istifadəçi yerli bazarında qəza nəticəsində qırılıbsa, asanlıqla dəyişdirilə bilər.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. İş təhlükəsizliyini təmin etmək üçün sütun bumu lifti yıxılma əleyhinə sistemlə təchiz olunub. Bütün sütun bumu son istifadəçiyə çatdırılmazdan əvvəl yıxılma əleyhinə sistemi sınaqdan keçirib.
2. Səyahət arabası, həmçinin relslərdə hərəkət təhlükəsizliyi qarmağı ilə birlikdə hərəkətin düşməməsini təmin edir.
3. Hər sütun bumu enerji mənbəyi platforması ilə təchiz olunub.
4.Flux bərpa maşını və enerji mənbəyi birlikdə birləşdirilə bilər.
5. Sütun bumu, bumu yuxarı / aşağı / irəli və geri hərəkət etdirmək və irəli və geri hərəkət etmək üçün bir uzaqdan idarəetmə qutusu ilə.
6. Əgər sütun bumu SAW enerji mənbəyi ilə birləşdirilmişdirsə, qaynaq başlanması, qaynaq dayandırılması, məftil qidalanması və məftil geri qaytarılması və s. funksiyalarına malik uzaqdan idarəetmə qutusu.
✧ Əvvəlki Layihələr
WELDSUCCESS istehsalçısı olaraq, biz orijinal polad lövhələrdən kəsmə, qaynaq, mexaniki emal, qazma deşikləri, yığma, rəngləmə və son sınaqdan keçirərək qaynaq sütun bumunu istehsal edirik.
Bu yolla, ISO 9001:2015 keyfiyyət idarəetmə sistemimiz çərçivəsində bütün istehsal proseslərinə nəzarət edəcəyik və müştərilərimizin yüksək keyfiyyətli məhsullar almasını təmin edəcəyik.








