160T Qaynaq Adi Boru Rollerləri Rotatoru, Bolt Tənzimləməli PU ilə
✧ Giriş
Bir ötürücü vahid və bir boş idarəetmə vahidi daxil olmaqla 1.160 ton yük tutumuna malik qaynaq rotatorları.
2. Normalda diametri 500 mm və eni 400 mm olan PU təkərlərindən istifadə edirik, polad materialdan hazırlanmış diyircəkli təkərlər xüsusi olaraq mövcuddur.
3. 2 * 4 kVt tezlikli dəyişkən mühərriklərlə fırlanmanın daha sabit olmasını təmin edəcəkdir.
4. Eksantrikliyə malik gəmilər varsa, fırlanma momentini artırmaq üçün əyləc motorundan istifadə edəcəyik.
5. Gəmilərin diametri 5000 mm tutumlu standart 160 tonluq qaynaq rotatoru, son istifadəçinin istəyinə uyğun olaraq daha böyük ölçü üçün də xüsusi olaraq düzəldə bilərik.
6. Sabit baza, motorlu hərəkətli təkərlər və uyğun böyümə xətləri hamısı Weldsuccess Ltd.-dən əldə edilə bilər.
✧ Əsas Xüsusiyyət
| Model | CR-160 Qaynaq Roliki |
| Dönmə qabiliyyəti | Maksimum 160 ton |
| Yükləmə Tutumu-Drive | Maksimum 80 ton |
| Yükləmə Tutumu-Boş | Maksimum 80 ton |
| Gəmi ölçüsü | 800~5000 mm |
| Tənzimləmə üsulu | Bolt tənzimlənməsi |
| Motorun fırlanma gücü | 2*4 KVt |
| Dönmə sürəti | 100-1000 mm/dəq |
| Sürət nəzarəti | Dəyişkən tezlik sürücüsü |
| Rolikli təkərlər | Polad Material |
| Rolik ölçüsü | Ø500*600 mm |
| Gərginlik | 380V±10% 50Hz 3Faza |
| İdarəetmə sistemi | Uzaqdan idarəetmə kabeli 15 metr |
| Rəng | Xüsusi |
| Zəmanət | Bir il |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
✧ Xüsusiyyət
1. Boru qaynaq diyircəkləri məhsulu aşağıdakı müxtəlif seriyalara malikdir, məsələn, öz-özünə uyğunlaşdırma, tənzimlənən, nəqliyyat vasitəsi, əyilmə və sürüşməyə qarşı növlər.
2. Seriyalı ənənəvi boru qaynaq diyircəkləri stendi, ayrılmış vida dəlikləri və ya qurğuşun vidası vasitəsilə diyircəklərin mərkəz məsafəsini tənzimləməklə müxtəlif diametrli işlərə uyğunlaşa bilir.
3. Müxtəlif tətbiqlərdən asılı olaraq, diyircəkli səth üç növə malikdir: PU/REZİN/POLAD TƏKƏR.
4. Boru qaynaq rulonları əsasən boru qaynağı, çən rulonlarının cilalanması, fırlanan rulonların rənglənməsi və silindrik rulon qabığının fırlanan rulonlarının yığılması üçün istifadə olunur.
5. Boru qaynağı fırlanan diyircəkli maşın digər avadanlıqlarla birgə idarə edə bilər.
✧ Ehtiyat Hissələri Brendi
1. Dəyişkən Tezlik Sürücüsü Danfoss / Schneider markasındandır.
2. Dönmə və əymə mühərrikləri Invertek / ABB markasıdır.
3.Elektrik elementləri Schneider markasıdır.
Bütün ehtiyat hissələri son istifadəçi yerli bazarında asanlıqla dəyişdirilə bilər.
✧ İdarəetmə Sistemi
1. Fırlanma sürəti ekranı, İrəli fırlanma, Tərs fırlanma, Yuxarı əyilmə, Aşağı əyilmə, Elektrik işıqları və Təcili dayanma funksiyalarına malik uzaqdan idarəetmə qutusu.
2. Elektrik açarı, Elektrik İşıqları, Siqnalizasiya, Sıfırlama funksiyaları və Təcili Dayandırma funksiyaları olan əsas elektrik şkafı.
3. Dönmə istiqamətini idarə etmək üçün ayaq pedalı.
4. Həmçinin, maşın gövdəsi tərəfinə əlavə bir Təcili dayandırma düyməsini əlavə edirik ki, bu da hər hansı bir qəza baş verdikdə işin maşını ilk dəfə dayandıra biləcəyini təmin edəcək.
5. Bütün coAvropa bazarına CE təsdiqi ilə ntrol sistemimiz.
✧ Əvvəlki Layihələr











